E2154CS0C1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
E2154CS0C1
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : -
Display Type : TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Product Status : Active
Package : Box
Viewing Area : 27.51mm W x 27.51mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 1.54" (39.12mm)
Graphics Color : Black, White
Touchscreen : -
Mfr : Pervasive Displays
Dot Pixels : 152 x 152
Display Mode : -
Interface : SPI
Dot Pitch : 0.18mm W x 0.18mm H
Dot Size : -
Backlight : -
Base Product Number : E2154
Controller Type : -
Description : 1.54" EPD, A-MB, W.ITC
Contact Now
Graphic LCD Display Module Black, White TFT - Electronic Paper Display (EPD) SPI 1.54" (39.12mm) 152 x 152